Dallas Stars - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 30. 12. 2018 v 02:00 SEČ
  DAL DET  

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings5:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2018 02:00Dallas StarsDAL-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
23. 12. 2018 02:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars1:2pPreviewReviewVideo
21. 12. 2018 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 12. 2018 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings5:1PreviewReviewVideo
28. 12. 2018 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings5:2PreviewReviewVideo
24. 12. 2018 01:30Toronto Maple LeafsTOR-DETDetroit Red Wings5:4pPreviewReviewVideo
22. 12. 2018 20:00Detroit Red WingsDET-FLAFlorida Panthers1:2PreviewReviewVideo
21. 12. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 10. 2018 22:00Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2017 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings4:2PreviewReviewVideo
13. 01. 2017 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings5:2PreviewReviewVideo
30. 11. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars3:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2016 02:30Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
08. 11. 2015 21:00Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
22. 02. 2015 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings6:7pPreviewReviewVideo
05. 12. 2014 01:30Detroit Red WingsDET-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
05. 01. 2014 02:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings1:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars381916341101:1024-30-021-1711-5-18-11-24-61W
DET Detroit Red Wings391518636111:1317-62-418-218-9-37-9-32-83L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars1711512355:431-10-08-96-42L
DET Detroit Red Wings208931957:603-31-211-93-72L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars2181121846:593-20-013-84-62W
DET Detroit Red Wings197931754:714-31-27-124-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17248Dallas Stars DAL-DET Detroit Red Wings361022617

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (+1.5)
abonentburneyckkvvlkdilitdindafiheforward01
francoagolohattrickhojanhromecharlica62
ignac75jarynjuventus1kerrykinghanslkwfahrermachy
majoavsmaly.petkomarim.beranekmilan52mtlondon
packova.ivetpaul68petepetterson76richirichkobsilvia7
willy

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barybenourfunesmatys1979milan49moogpasta82
petrssonputenkaskkrivan

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
mik848ondr0id

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barybenourburneydilitdindaforward01francoa
funescharljarynjuventus1kerrymachymari
m.beranekmik848milan49milan52mtlondr0idpaul68
peteputenkarichirichkobsilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentfihehattrickhojanhromeica62kinghans
majoavsmaly.petkomatys1979moogondonpackova.ivetpasta82
petrssonpetterson76skkrivan

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]