Seznam hráčů
Detail hráče
Glenn Hall | #1 | Brankář | Neaktivní | Články hráče na NHLportal.cz (3)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Brankář |
| Lapačka: | vlevo |
| Datum narození: | 03. 10. 1931 (věk 94) |
| Místo narození: | Humboldt, SK, Canada |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 180 lbs., 81.6 kg |
| Kariérní statistiky | |
| Výhry ve Stanley Cupu: | |
| Odehraných zápasů: | 906 |
| Výher celkem: | 407 |
| Proher celkem: | 326 |
| Remíz celkem: | 164 |
| Proher v nastavení: | 0 |
| Odchytaných minut: | 53452 |
| Průměr gólů na zápas: | 2.50 |
| Úspěšnost zákroků: | 91.71 % |
| Čistých kont: | 84 |
| Kariérní statistiky | Čistá konta |
| Zápasy v sezóně: |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 52-53 | 6 | 4 | 1 | 1 | - | 1 | 10 | 0 | 0.00 % | 1.67 | 360 | ||
| 54-55 | 2 | 2 | 0 | 0 | - | 0 | 2 | 0 | 0.00 % | 1.00 | 120 | ||
| 55-56 | 70 | 30 | 24 | 16 | - | 12 | 147 | 1952 | 92.47 % | 2.10 | 4198 | ||
| 56-57 | 70 | 38 | 20 | 12 | - | 4 | 155 | 2153 | 92.80 % | 2.22 | 4198 | ||
| 57-58 | 70 | 24 | 39 | 7 | - | 7 | 200 | 2120 | 90.57 % | 2.86 | 4196 | ||
| 58-59 | 70 | 28 | 29 | 13 | - | 1 | 208 | 2013 | 89.67 % | 2.97 | 4199 | ||
| 59-60 | 70 | 28 | 29 | 13 | - | 6 | 179 | 2180 | 91.79 % | 2.56 | 4197 | ||
| 60-61 | 70 | 29 | 24 | 17 | - | 6 | 177 | 2203 | 91.97 % | 2.53 | 4194 | ||
| 61-62 | 70 | 31 | 26 | 13 | - | 9 | 184 | 2131 | 91.37 % | 2.63 | 4200 | ||
| 62-63 | 66 | 30 | 20 | 15 | - | 5 | 161 | 1968 | 91.82 % | 2.47 | 3908 | ||
| 63-64 | 65 | 34 | 19 | 11 | - | 7 | 148 | 2110 | 92.99 % | 2.30 | 3859 | ||
| 64-65 | 41 | 19 | 16 | 5 | - | 4 | 99 | 1287 | 92.31 % | 2.44 | 2440 | ||
| 65-66 | 64 | 34 | 22 | 8 | - | 4 | 164 | 1961 | 91.64 % | 2.63 | 3745 | ||
| 66-67 | 32 | 19 | 5 | 5 | - | 2 | 66 | 843 | 92.17 % | 2.38 | 1665 | ||
| 67-68 | 49 | 18 | 21 | 9 | - | 5 | 118 | 1340 | 91.19 % | 2.48 | 2852 | ||
| 68-69 | 41 | 19 | 12 | 8 | - | 8 | 85 | 1187 | 92.84 % | 2.17 | 2351 | ||
| 69-70 | 18 | 7 | 8 | 3 | - | 1 | 49 | 507 | 90.34 % | 2.91 | 1010 | ||
| 70-71 | 32 | 13 | 11 | 8 | - | 2 | 71 | 867 | 91.81 % | 2.42 | 1760 | ||
| Kariéra | -- | 906 | 407 | 326 | 164 | 0 | 84 | 2223 | 26822 | 91.71 % | 2.50 | 53452 |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 55-56 | 10 | 5 | 5 | 0 | - | 0 | 28 | 308 | 90.91 % | 2.78 | 605 | ||
| 56-57 | 5 | 1 | 4 | 0 | - | 0 | 15 | 129 | 88.37 % | 3.00 | 300 | ||
| 58-59 | 6 | 2 | 4 | 0 | - | 0 | 21 | 197 | 89.34 % | 3.50 | 360 | ||
| 59-60 | 4 | 0 | 4 | 0 | - | 0 | 14 | 130 | 89.23 % | 3.39 | 248 | ||
| 60-61 | 12 | 8 | 4 | 0 | - | 2 | 26 | 413 | 93.70 % | 2.02 | 772 | ||
| 61-62 | 12 | 6 | 6 | 0 | - | 2 | 31 | 406 | 92.36 % | 2.58 | 720 | ||
| 62-63 | 6 | 2 | 4 | 0 | - | 0 | 25 | 241 | 89.63 % | 4.17 | 360 | ||
| 63-64 | 7 | 3 | 4 | 0 | - | 0 | 22 | 227 | 90.31 % | 3.23 | 409 | ||
| 64-65 | 13 | 7 | 6 | 0 | - | 1 | 28 | 372 | 92.47 % | 2.21 | 760 | ||
| 65-66 | 6 | 2 | 4 | 0 | - | 0 | 22 | 180 | 87.78 % | 3.78 | 350 | ||
| 66-67 | 3 | 1 | 2 | 0 | - | 0 | 8 | 103 | 92.23 % | 2.74 | 176 | ||
| 67-68 | 18 | 8 | 10 | 0 | - | 1 | 45 | 535 | 91.59 % | 2.44 | 1109 | ||
| 68-69 | 3 | 0 | 2 | 0 | - | 0 | 5 | 72 | 93.06 % | 2.32 | 130 | ||
| 69-70 | 7 | 4 | 3 | 0 | - | 0 | 21 | 226 | 90.71 % | 3.00 | 421 | ||
| 70-71 | 3 | 0 | 3 | 0 | - | 0 | 9 | 66 | 86.36 % | 3.05 | 178 | ||
| Kariéra | -- | 115 | 49 | 65 | 0 | 0 | 6 | 320 | 3605 | 91.12 % | 2.78 | 6898 |
Legenda ke statistikám brankářů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | Bavlnené rúška | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | české online casino
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | Texas Holdem | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


