Vancouver Canucks - Edmonton Oilers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 02. 10. 2026 v 04:00 SEČ
  VAN EDM  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 10. 2026 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers7:9PreviewReviewVideo
30. 09. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:6pPreviewReviewVideo
17. 04. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks6:1PreviewReviewVideo
15. 04. 2026 04:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings4:3pPreviewReviewVideo
13. 04. 2026 02:00Anaheim DucksANA-VANVancouver Canucks3:4pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 10. 2026 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers7:9PreviewReviewVideo
30. 09. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:6pPreviewReviewVideo
01. 05. 2026 04:00Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReviewVideo
29. 04. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks4:1PreviewReviewVideo
27. 04. 2026 03:30Anaheim DucksANA-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 09. 2026 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:6pPreviewReviewVideo
17. 04. 2026 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks6:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2026 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers0:6PreviewReviewVideo
27. 10. 2025 03:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo
12. 10. 2025 04:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
24. 01. 2025 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks6:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2025 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2024 04:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers3:7PreviewReviewVideo
21. 05. 2024 03:00Vancouver CanucksVAN-EDMEdmonton Oilers2:3PreviewReviewVideo
19. 05. 2024 02:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks110026:51-00-00-10-0-01-0-01-01W
EDM Edmonton Oilers100115:60-10-00-10-0-10-0-00-11L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
EDM Edmonton Oilers100115:60-10-00-10-11L
VAN Vancouver Canucks000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks110026:51-00-00-11-01W
EDM Edmonton Oilers000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27184Vancouver Canucks VAN-EDM Edmonton Oilers51019131

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (-1)
alexander1986ignackerrymaly.petkomatys1979

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ckkvvlkfrancoajindra83jonathan_cheechoom.beranekpackova.ivetpetterson76
pixiestanleytomuio

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
andreasbira31ctibor88dakandarth0banedilitfunes
gabe_ukafiganco1golohiguainhojanica62ignac75
jarynkoripargy8silvia7thajskemenu

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
andreasbira31ckkvvlkctibor88dakandarth0banedilit
francoafunesgabe_ukafiganco1higuainhojancharl
ica62ignacjindrich73jonathan_cheechookerrykorimaly.petko
matys1979m.beranekpackova.ivetpargy8petterson76pixiesilvia7
stanleythajskemenutomuio

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

VGKVGK-NJDNJD2:5(2:2, 0:2, 0:1)Review
FLAFLA-WPGWPG5:2(1:0, 2:1, 2:1)Review
CGYCGY-SEASEA6:2(1:1, 3:1, 2:0)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2701121
DETDET - STLSTL1188715
NSHNSH - TBLTBL2519616
NYINYI - EDMEDM6812517
LAKLAK - BUFBUF10106616
SJSSJS - OTTOTT2042716
MTLMTL - PITPIT82009
VANVAN - TORTOR22627
DALDAL - CBJCBJ100036
COLCOL - CGYCGY100009
CARCAR - WPGWPG71126
WSHWSH - MINMIN23353
PHIPHI - UTAUTA24253

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]