Ottawa Senators - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 23. 10. 2026 v 01:00 SEČ
  OTT SJS  

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks2:6PreviewReviewVideo
22. 10. 2026 01:30Ottawa SenatorsOTT-FLAFlorida Panthers5:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Philadelphia FlyersPHI-OTTOttawa Senators3:1PreviewReviewVideo
16. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders2:1sPreviewReviewVideo
14. 10. 2026 01:30Ottawa SenatorsOTT-STLSt. Louis Blues2:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks2:6PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:30Toronto Maple LeafsTOR-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks4:3sPreviewReviewVideo
16. 10. 2026 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks2:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 03. 2026 22:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks7:4PreviewReviewVideo
23. 11. 2025 01:00San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
02. 03. 2025 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
28. 11. 2024 04:30San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators3:4PreviewReviewVideo
10. 03. 2024 01:00San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
13. 01. 2024 22:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks5:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2022 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
22. 11. 2022 04:30San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators5:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2021 04:30San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2021 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators107301429:242-02-07-34-1-03-2-07-31W
SJS San Jose Sharks105411127:355-11-15-52-2-03-2-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators5410814:122-02-03-24-12W
SJS San Jose Sharks4220413:162-00-01-32-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks6321714:193-11-14-23-31W
OTT Ottawa Senators5320615:120-00-04-13-21L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27325Ottawa Senators OTT-SJS San Jose Sharks2546621

Tipovali, že vyhraje Ottawa Senators (-1)
abonentalexander1986andreasckkvvlkctibor88dakandarth0bane
dilitfrancoagolohiguainhojancharlica62
ignacjarynjuventus1maly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivet
pargy8pixiethajskemenu17jaja

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ignac75koripetterson76silvia7

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks (+1.5)
banfffunesjonathan_cheechookerrylacroixtatulda

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alexander1986hojanignacjuventus1koripetterson76

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentandreasbanffctibor88dakandarth0banedilit
francoafuneshiguaincharlica62kerrymaly.petko
matys1979m.beranekpackova.ivetpargy8pixiesilvia7thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)10:00
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]