Detroit Red Wings - New York Rangers (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 12. 12. 2026 v 01:00 SEČ
  DET NYR  

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2026 02:30Edmonton OilersEDM-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
25. 10. 2026 04:00Calgary FlamesCGY-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 04:00Vancouver CanucksVAN-DETDetroit Red Wings2:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 03:40Seattle KrakenSEA-DETDetroit Red Wings4:3sPreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks4:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Rangers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 10. 2026 00:00New York RangersNYR-LAKLos Angeles Kings3:6PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-NYRNew York Rangers7:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NYRNew York Rangers5:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2026 01:00New York RangersNYR-ANAAnaheim Ducks5:2PreviewReviewVideo
18. 10. 2026 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-NYRNew York Rangers1:0pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 10. 2026 00:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
04. 04. 2026 18:30New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2025 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings1:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2025 01:00Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers1:4PreviewReviewVideo
10. 11. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers0:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2024 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers2:5PreviewReviewVideo
15. 10. 2024 01:00New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings4:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2024 01:00Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:4PreviewReviewVideo
30. 11. 2023 01:30New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo
08. 11. 2023 01:30New York RangersNYR-DETDetroit Red Wings5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NYR New York Rangers147611544:420-10-05-96-1-01-5-14-63L
DET Detroit Red Wings125431333:372-32-25-73-3-12-1-25-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYR New York Rangers76101232:160-00-01-66-11L
DET Detroit Red Wings7331720:231-11-03-43-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings5212613:141-21-22-32-31W
NYR New York Rangers7151312:260-10-04-31-65L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
27679Detroit Red Wings DET-NYR New York Rangers00000

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje New York Rangers
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TBLTBL-WPGWPG00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-UTAUTA00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CHICHI00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 30. 10. 2026 01:00
STLSTL-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 30. 10. 2026 03:00
ANAANA-BUFBUF03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TBLTBL - WPGWPG2730423
PITPIT - UTAUTA13106620
CARCAR - CBJCBJ2901919
DETDET - CHICHI2711523
STLSTL - BOSBOS59161313
NSHNSH - WSHWSH11910719
DALDAL - MTLMTL20721612
MINMIN - NYINYI2710719
ANAANA - BUFBUF10136917
LAKLAK - OTTOTT19291017
SJSSJS - VANVAN2314126
VGKVGK - NJDNJD1844716

Narozeniny hráčů

29.10.Gartner, Mike67 let
29.10.Staal, Eric42 let
29.10.McLaren, Frazer39 let
29.10.FLAKulikov, Dmitry36 let
29.10.Lindberg, Oscar35 let
29.10.Zaitsev, Nikita35 let
29.10.Miller, Colin34 let
29.10.Currie, Josh34 let
29.10.DALRantanen, Mikko30 let
29.10.SEADunn, Vince30 let
29.10.Ruotsalainen, Arttu29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.10.MINSpurgeon- horní část těla
29.10.DETLarkin- osobní důvody
29.10.COLManson- dolní část těla
28.10.TORRifai- dolní část těla
28.10.DALCapobianco- dolní část těla
28.10.BUFRathbone- dolní část těla
27.10.EDMHyman- otřes mozku
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]