Seznam hráčů
Detail hráče
Grant Marshall | #49 | Pravé křídlo | Neaktivní | Články hráče na NHLportal.cz (1)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Pravé křídlo |
| Hokejka: | vpravo |
| Datum narození: | 09. 06. 1973 (věk 52) |
| Místo narození: | Mississauga, ON, CAN |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 200 lbs., 90.7 kg |
| Draft: | Rok 1992, 1. kolo, 23. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Výhry ve Stanley Cupu: | |
| Odehraných zápasů: | 700 |
| Gólů celkem: | 92 |
| Asistencí celkem: | 147 |
| Bodů celkem: | 239 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.13 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.21 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.34 |
| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2005/06 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2005/06 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 94-95 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 95-96 | 70 | 9 | 19 | 28 | 0 | 111 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 14.52% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 96-97 | 56 | 6 | 4 | 10 | 5 | 98 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 | 9.68% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 97-98 | 72 | 9 | 10 | 19 | -2 | 96 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 91 | 9.89% | 96 | 0 | 726 | 50.00% | ||
| 98-99 | 82 | 13 | 18 | 31 | 1 | 85 | 2 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 112 | 11.61% | 172 | 0 | 1038 | 50.00% | ||
| 99-00 | 45 | 2 | 6 | 8 | -5 | 38 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43 | 4.65% | 111 | 0 | 509 | - | ||
| 00-01 | 75 | 13 | 24 | 37 | 1 | 64 | 4 | 15 | 0 | 0 | 1 | 0 | 93 | 13.98% | 186 | 0 | 832 | 56.25% | ||
| 01-02 | 81 | 15 | 18 | 33 | -20 | 86 | 6 | 9 | 0 | 0 | 4 | 0 | 152 | 9.87% | 220 | 0 | 1252 | 39.29% | ||
| 02-03 | 66 | 8 | 20 | 28 | -8 | 71 | 3 | 9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 96 | 8.33% | 46 | 7 | 921 | 46.15% | ||
| 02-03 | 10 | 1 | 3 | 4 | -3 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5.88% | 16 | 2 | 117 | 100.00% | ||
| 03-04 | 65 | 8 | 7 | 15 | -9 | 67 | 5 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 76 | 10.53% | 80 | 0 | 838 | 40.00% | ||
| 05-06 | 76 | 8 | 17 | 25 | -18 | 70 | 4 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 89 | 8.99% | 111 | 15 | 961 | 25.00% | ||
| Kariéra | -- | 700 | 92 | 147 | 239 | -57 | 793 | 28 | 64 | 0 | 0 | 17 | 1 | 893 | 10.30% | 1038 | 24 | 7194 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 96-97 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 0 | 0 | 0 | - | ||
| 97-98 | 17 | 0 | 2 | 2 | 0 | 47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0.00% | 33 | 0 | 166 | - | ||
| 98-99 | 14 | 0 | 3 | 3 | 1 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0.00% | 51 | 0 | 164 | 100.00% | ||
| 99-00 | 14 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0.00% | 43 | 0 | 142 | - | ||
| 00-01 | 9 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0.00% | 25 | 0 | 102 | 100.00% | ||
| 02-03 | 24 | 6 | 2 | 8 | 3 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 47 | 12.77% | 51 | 0 | 349 | 50.00% | ||
| 05-06 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.00% | 20 | 4 | 99 | - | ||
| Kariéra | -- | 90 | 6 | 11 | 17 | 5 | 95 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 112 | 5.36% | 223 | 4 | 1022 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 94-95 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0.00 | ||
| 95-96 | 70 | 0.13 | 0.27 | 0.40 | 1.59 | 0.89 | ||
| 96-97 | 56 | 0.11 | 0.07 | 0.18 | 1.75 | 1.11 | ||
| 97-98 | 72 | 0.12 | 0.14 | 0.26 | 1.33 | 1.26 | ||
| 98-99 | 82 | 0.16 | 0.22 | 0.38 | 1.04 | 1.37 | ||
| 99-00 | 45 | 0.04 | 0.13 | 0.18 | 0.84 | 0.96 | ||
| 00-01 | 75 | 0.17 | 0.32 | 0.49 | 0.85 | 1.24 | ||
| 01-02 | 81 | 0.19 | 0.22 | 0.41 | 1.06 | 1.88 | ||
| 02-03 | 66 | 0.12 | 0.30 | 0.42 | 1.08 | 1.45 | ||
| 02-03 | 10 | 0.10 | 0.30 | 0.40 | 0.70 | 1.70 | ||
| 03-04 | 65 | 0.12 | 0.11 | 0.23 | 1.03 | 1.17 | ||
| 05-06 | 76 | 0.11 | 0.22 | 0.33 | 0.92 | 1.17 | ||
| Kariéra | -- | 700 | 0.13 | 0.21 | 0.34 | 1.13 | 1.28 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 96-97 | 5 | 0.00 | 0.40 | 0.40 | 1.60 | 0.80 | ||
| 97-98 | 17 | 0.00 | 0.12 | 0.12 | 2.76 | 0.47 | ||
| 98-99 | 14 | 0.00 | 0.21 | 0.21 | 1.43 | 1.64 | ||
| 99-00 | 14 | 0.00 | 0.07 | 0.07 | 0.29 | 1.07 | ||
| 00-01 | 9 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.22 | ||
| 02-03 | 24 | 0.25 | 0.08 | 0.33 | 0.33 | 1.96 | ||
| 05-06 | 7 | 0.00 | 0.14 | 0.14 | 1.14 | 0.57 | ||
| Kariéra | -- | 90 | 0.07 | 0.12 | 0.19 | 1.06 | 1.24 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | Bavlnené rúška | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | české online casino
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | Texas Holdem | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


