Seznam hráčů
Detail hráče
Dave Bolland | #0 | Centr | Neaktivní | Články hráče na NHLportal.cz (66)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Centr |
| Hokejka: | vpravo |
| Datum narození: | 05. 06. 1986 (věk 39) |
| Místo narození: | Mimico, ON, Canada |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 184 lbs., 83.5 kg |
| Draft: | Rok 2004, 2. kolo, 32. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Výhry ve Stanley Cupu: | |
| Odehraných zápasů: | 433 |
| Gólů celkem: | 85 |
| Asistencí celkem: | 123 |
| Bodů celkem: | 208 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.20 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.28 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.48 |
| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 06-07 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 2 | 0 | 12 | 36.36% | ||
| 07-08 | 39 | 4 | 13 | 17 | 6 | 28 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 49 | 8.16% | 55 | 21 | 535 | 46.49% | ||
| 08-09 | 81 | 19 | 28 | 47 | 19 | 52 | 2 | 3 | 2 | 4 | 4 | 1 | 111 | 17.12% | 67 | 40 | 1333 | 44.35% | ||
| 09-10 | 39 | 6 | 10 | 16 | 5 | 28 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52 | 11.54% | 33 | 19 | 678 | 49.37% | ||
| 10-11 | 61 | 15 | 22 | 37 | 11 | 34 | 4 | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 102 | 14.71% | 41 | 35 | 1077 | 45.14% | ||
| 11-12 | 76 | 19 | 18 | 37 | 0 | 47 | 7 | 12 | 3 | 3 | 2 | 0 | 126 | 15.08% | 58 | 38 | 1255 | 48.38% | ||
| 12-13 | 35 | 7 | 7 | 14 | -7 | 22 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 46 | 15.22% | 43 | 18 | 572 | 46.14% | ||
| 13-14 | 23 | 8 | 4 | 12 | -1 | 24 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 33 | 24.24% | 38 | 13 | 333 | 45.10% | ||
| 14-15 | 53 | 6 | 17 | 23 | 4 | 48 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 76 | 7.89% | 88 | 21 | 867 | 44.47% | ||
| 15-16 | 25 | 1 | 4 | 5 | -2 | 16 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 3.85% | 36 | 9 | 353 | 45.75% | ||
| Kariéra | -- | 433 | 85 | 123 | 208 | 34 | 299 | 16 | 43 | 7 | 10 | 10 | 2 | 622 | 13.67% | 461 | 214 | 7015 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 08-09 | 17 | 4 | 8 | 12 | -1 | 24 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 30 | 13.33% | 18 | 11 | 319 | 45.72% | ||
| 09-10 | 22 | 8 | 8 | 16 | 6 | 30 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 35 | 22.86% | 16 | 17 | 411 | 39.32% | ||
| 10-11 | 4 | 2 | 4 | 6 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 22.22% | 4 | 2 | 80 | 44.44% | ||
| 11-12 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 0.00% | 3 | 0 | 117 | 44.23% | ||
| 12-13 | 18 | 3 | 3 | 6 | -2 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 29 | 10.34% | 31 | 3 | 244 | 42.50% | ||
| Kariéra | -- | 67 | 17 | 26 | 43 | 9 | 84 | 3 | 7 | 3 | 3 | 3 | 0 | 126 | 13.49% | 72 | 33 | 1171 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 06-07 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 07-08 | 39 | 0.10 | 0.33 | 0.44 | 0.72 | 1.26 | ||
| 08-09 | 81 | 0.23 | 0.35 | 0.58 | 0.64 | 1.37 | ||
| 09-10 | 39 | 0.15 | 0.26 | 0.41 | 0.72 | 1.33 | ||
| 10-11 | 61 | 0.25 | 0.36 | 0.61 | 0.56 | 1.67 | ||
| 11-12 | 76 | 0.25 | 0.24 | 0.49 | 0.62 | 1.66 | ||
| 12-13 | 35 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0.63 | 1.31 | ||
| 13-14 | 23 | 0.35 | 0.17 | 0.52 | 1.04 | 1.43 | ||
| 14-15 | 53 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.91 | 1.43 | ||
| 15-16 | 25 | 0.04 | 0.16 | 0.20 | 0.64 | 1.04 | ||
| Kariéra | -- | 433 | 0.20 | 0.28 | 0.48 | 0.69 | 1.44 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 08-09 | 17 | 0.24 | 0.47 | 0.71 | 1.41 | 1.76 | ||
| 09-10 | 22 | 0.36 | 0.36 | 0.73 | 1.36 | 1.59 | ||
| 10-11 | 4 | 0.50 | 1.00 | 1.50 | 1.00 | 2.25 | ||
| 11-12 | 6 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | 0.33 | 3.83 | ||
| 12-13 | 18 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 1.33 | 1.61 | ||
| Kariéra | -- | 67 | 0.25 | 0.39 | 0.64 | 1.25 | 1.88 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
TopUbytko.sk | TopUbytko.cz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | Bavlnené rúška | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | české online casino
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | Texas Holdem | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


